Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės

Sveikutes, smagu naujuose namuciuose 4u.gif Ale mes kaip ir vaikai laukiam 20 salcio, tada nors klase butu galima apsikuopt, nes vis nespeju. Tai matau nieks neturit scenarijaus apie snieguole ir nykstukus blush2.gif , gaila, taip tingisi rasyt ta scenariju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(INEXS @ 2010 11 30, 21:19)
Tai matau nieks neturit scenarijaus apie snieguole ir nykstukus blush2.gif , gaila, taip tingisi rasyt ta scenariju smile.gif

NE AŠ NETURIU. MES DEMONSTRUOSIM MADAS. tai nors ligos nebus baisios, jei vaikai ne visi bus
Atsakyti
QUOTE(INEXS @ 2010 11 30, 22:19)
Sveikutes, smagu naujuose namuciuose 4u.gif Ale mes kaip ir vaikai laukiam 20 salcio, tada nors klase butu galima apsikuopt, nes vis nespeju. Tai matau nieks neturit scenarijaus apie snieguole ir nykstukus blush2.gif , gaila, taip tingisi rasyt ta scenariju smile.gif


Pasirodysiu keista, bet aš šalčio visai nelaukiu, nes darbo vietą tai reiks pasiekti, o aš gyvenu toli nuo mokyklos, užmiesty. Tad jei nevažiuos mikriukai, tai ir šalsiu kol kas pasigailės važiuodamas pro šalį, nes mašiną užsivest per tokį šaltį tai be šansų doh.gif

Kokios jūs greitos bigsmile.gif Jau tiek prirašėt-vos spėju skaityti...

Dėl pasaulio pažinimo, tai išeinu visas temas ir užpildom pratybas, nes jau teko išgirst priekaištų, kad lieka turšti lapai, už ką "mes pinigus mokam?" doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 11 30, 20:59)
Pasirodysiu keista, bet aš šalčio visai nelaukiu, nes darbo vietą tai reiks pasiekti, o aš gyvenu toli nuo mokyklos, užmiesty. Tad jei nevažiuos mikriukai, tai ir šalsiu kol kas pasigailės važiuodamas pro šalį, nes mašiną užsivest per tokį šaltį tai be šansų doh.gif

Kokios jūs greitos bigsmile.gif Jau tiek prirašėt-vos spėju skaityti...

Dėl pasaulio pažinimo, tai išeinu visas temas ir užpildom pratybas, nes jau teko išgirst priekaištų, kad lieka turšti lapai, už ką "mes pinigus mokam?" doh.gif

mes neturim pratybų. Tai einam pagal vadovėlį, piešiam, kalbam.

O dėl tėvų tai nesinori net kalbėti verysad.gif O dar kai gauni vaikus 3-4kl, ką jau ten ir perauklėsi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ninkute @ 2010 11 30, 20:56)

Mielos kolegės, labai reikia dainelės Olia lia „Zuikis“. Jei turite, pagelbėkite. Ačiū!

Atsisiunčiau šią dainelę, bet ją dainuoja O lia lia ir žvaigždės. Įkelsiu į paštą, jei tiks-gero klausymosi 4u.gif
Atsakyti
O kaip jūs tvarkotės su triukšmadariais ir mušeikomis? Nebeturiu minčių, kaip juos ramint, kuom pagasdinti doh.gif Kenčia geri vaikai dėl kelių...ai nesikeiksiu smile.gif
Atsakyti
šį savaitgalį "Psichologijoje Tau" perskaičiau tokius E.Hubbard žodžius: "Nežiūrėkite į gyvenimą pernelyg rimtai, vis tiek gyvi neišsikapstysite". Juos išrašiau ir mokytojų kambary biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vai2 @ 2010 11 30, 23:12)
O kaip jūs tvarkotės su triukšmadariais ir mušeikomis? Nebeturiu minčių, kaip juos ramint, kuom pagasdinti doh.gif Kenčia geri vaikai dėl kelių...ai nesikeiksiu smile.gif


Maniškiam didžiausia bausmė kai neleidžiu į lauką per ilgąją pertrauką. Oi kaip juos ramina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 11 30, 21:21)
Maniškiam didžiausia bausmė kai neleidžiu į lauką per ilgąją pertrauką. Oi kaip juos ramina biggrin.gif

Aš valgyti neleidžiu 5min., bet labai trumpam padeda doh.gif
Atsakyti
Sveikos,

QUOTE(vai2 @ 2010 11 30, 22:24)
Aš valgyti neleidžiu 5min., bet labai trumpam padeda doh.gif


blink.gif blink.gif



Papildyta:
QUOTE(agė-melagė @ 2010 11 30, 22:17)
šį savaitgalį "Psichologijoje Tau" perskaičiau tokius E.Hubbard žodžius: "Nežiūrėkite į gyvenimą pernelyg rimtai, vis tiek gyvi neišsikapstysite". Juos išrašiau ir mokytojų kambary biggrin.gif



biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(vai2 @ 2010 11 30, 22:12)
O kaip jūs tvarkotės su triukšmadariais ir mušeikomis? Nebeturiu minčių, kaip juos ramint, kuom pagasdinti doh.gif Kenčia geri vaikai dėl kelių...ai nesikeiksiu smile.gif



Vaikams reikia padėti. Socialinis pedagogas puikus pagalbininkas tokiose situacijose. Su vaikais dažnai žaiskite socialinius gebėjimus ugdančius žaidimus, pagalvokite apie vaikams įdomią ir patrauklią veiklą per pertraukas ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 11 30, 22:21)
Maniškiam didžiausia bausmė kai neleidžiu į lauką per ilgąją pertrauką. Oi kaip juos ramina biggrin.gif



Aš irgi kartais tą variantą pasiūlau... smile.gif Dar kažkada pagąsdinau, kad neis į kūno kultūrą ,- oho kokia reakcija buvo. Bet, aišku, ėjom . Juk kūno kultūra - pati svarbiausia pamoka... smile.gif (pagal juos)
Papildyta:


Socialinis pedagogas puikus pagalbininkas tokiose situacijose. Su vaikais dažnai žaiskite socialinius gebėjimus ugdančius žaidimus, pagalvokite apie vaikams įdomią ir patrauklią veiklą per pertraukas ir t.t.
[/quote]

Pas mus socialiniu pedagogu jau ir pradinukų nebeišgąsdinsi.... Tam kartui suklūsta ir vėl tą patį daro...
Papildyta:
QUOTE(agė-melagė @ 2010 11 30, 22:17)
"Nežiūrėkite į gyvenimą pernelyg rimtai, vis tiek gyvi neišsikapstysite". Juos išrašiau ir mokytojų kambary biggrin.gif



Čia aukso žodžiai... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(auglina @ 2010 11 30, 21:56)
Sveikos,
blink.gif  blink.gif
Papildyta:
biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Papildyta:
Vaikams reikia padėti. Socialinis pedagogas puikus pagalbininkas tokiose situacijose.  Su vaikais dažnai  žaiskite  socialinius gebėjimus ugdančius žaidimus, pagalvokite apie vaikams įdomią ir patrauklią veiklą per pertraukas ir t.t.

Maniškiams niekas neįdomu verysad.gif (čia aš apie kelis, su kuriais neina susikalbėti )
Atsakyti